Strona Główna » Carrier » Kubota CARRIER CT 2.29 części

Części do silnika Carrier KUBOTA CT 2.29

Prowadzimy sprzedaż wszystkich części zamiennych do silników Carrier KUBOTA CT 2.29. Silnik używany jest w mobilnych agregatach chłodniczych marki Carrier.

Oferta obejmuje przede wszystkim: pierścienie, tłoki, korbowody, wały, panewki, wszelkiego rodzaju uszczelki i uszczelnienia, cewki gaszenia oraz wiele innych podzespołów silnikowych.

Zapewniamy części zamienne także do poniższych modeli silnika Kubota CARRIER:

  • Części Carrier KUBOTA CT 3.44
  • Części Carrier KUBOTA CT 3.69
  • Części Carrier KUBOTA CT 4.134
  • Części Carrier KUBOTA CT 4.91

Nasza firma zapewnia również wsparcie serwisowe dla wszystkich silników przemysłowych-w tym do silników Kuboty CT 229. Specjalizujemy się w naprawach, regeneracjach czy remontach (w tym kapitalnych) jednostek napędowych. Wszystkie usługi wykonywane przez nasz serwis objęte są pisemną gwarancją.

U nas zaopatrzysz się także w kompletny silnik regenerowany Carriera oraz wszytskich innych pozostałych marek. Przyjmujemy uszkodzone silniki przemysłowe w rozliczeniu za silnik sprawny regenerowany.

W ciągłej sprzedaży wszystkie materiały eksploatacyjne do silników Kubota oraz pozostałych marek takie jak filtry, paski, oleje silnikowe.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies