CZĘŚCI DO MASZYN BUDOWLANYCH

KUBOTA V3800 termostat

W ofercie termostat marki KUBOTA V3800. Większość termostatów dostępna na miejscu w naszym magazynie. Posiadamy wszystkie części zamienne do czterocylindrowego silnika KUBOTA V3800 Diesel.

Posiadamy wszystkie części zamienne do KUBOTA V3800.

Termostat KUBOTA V3800 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Posiadamy wszystkie części zamienne do KUBOTA silników z maszyn budowlanych i rolniczych. Silnik Kubota V3800 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

 

Czy wiesz że…

Granice użytecznego obszaru zębów ślimaka wyznaczają punkty o zerowym kącie przyporu tzn. punkty, w których styczna do zarysu czołowego zębów ślimaka jest prostopadła do jego płaszczyzny tocznej. Użyteczny obszar zębów ślimaka rozciąga się po tej stronie punktów granicznych, po której znajduje się oś ślimacznicy. Współpraca zębów w punktach leżących po przeciwnej stronie punktów granicznych uniemożliwiałaby w ogóle obrót ślimacznicy.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.