CZĘŚCI DO MASZYN BUDOWLANYCH

KUBOTA V3800 korbowód

W ofercie korbowód do silnika czterocylindrowego KUBOTA V3800 Diesel. Większość korbowodów do silnika KUBOTA V3800 dostępna od ręki, z naszego magazynu.

W ofercie wszystkie rodzaje korbowodów do KUBOTA V3800. Silnik Kubota V3800 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych.

KUBOTA V3800 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do KUBOTA V3800. Tulejki korbowodowe do silników KUBOTA V3800 i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnika KUBOTA V3800 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Jeżeli produkcja danego wyrobu trwa nieprzerwanie, np. w ciągu kilku lat, to nazywamy ją produkcją masową. Zależnie od zakresu procesu produkcyjnego rozróżniamy następujące rodzaje zakładów produkcyjnych: zakłady o pełnym cyklu produkcyjnym, zakłady o wstępnym cyklu produkcyjnym i zakłady montażowe. Zakłady produkcyjne, w których proces produkcyjny rozpoczyna się od wykonania surówek (materiałów wyjściowych) - tj. odkuwek, odlewów, wyprasek, wytłoczek itp. i przechodzi przez wydziały obróbkowe.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.