CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Pompka paliwa KUBOTA D722

W ofercie pompa paliwa do silnika trzycylindrowego KUBOTA D722 Diesel. Wszystkie pompy podające paliwo do silnika KUBOTA D722 dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W naszej ofercie pompa zasilająca do silnika KUBOTA D722. Wszystkie wersje dostępne u nas na magazynie. Silnik Kubota D722 znalazł zastosowanie w minikoparkach, miniładowarkach, agregatach, miniciągnikach itp.

Oprócz pompki paliwa do silnika KUBOTA D722 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika itp.

W naszej ofercie wersja pompki mechanicznej, jak i pompy na wałek rozrządu

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W procesie skrawania są zużywane znaczne ilości energii mechanicznej na: oddzielenie warstwy skrawanej od reszty materiału, plastyczne odkształcenie wióra, pokopanie oporów tarcia pomiędzy ostrzem narzędzia a przedmiotem obrabianym i wiórem. Praktycznie można przyjąć, że cała energia mechaniczna zamienia się na ciepło. Prowadzi to do podwyższenia temperatury spływającego wióra, przedmiotu obrabianego i narzędzia. Najwyższe temperatury, do 800 °C, powstają w wiórze oraz w ostrzu narzędzia. W pewnym stopniu wzrost temperatury zmniejsza opory skrawania, zdecydowanie jednak obniża trwałość ostrza i z tego względu jest zjawiskiem niekorzystnym. W celu obniżenia temperatury ostrza stosuje się ciecze chłodząco-smarujące. Przejmują one część ciepła z obszaru skrawania oraz obniżają opory tarcia. Jako ciecze chłodząco-smarujące stosuje się roztwory wodne mydła łub sody albo emulsje olejowe. Największe ilości energii pochłania plastyczne odkształcanie wióra. Przy obróbce materiałów kruchych (np. żeliwa) deformacja wióra jest nieznaczna, wywiązuje się więc zdecydowanie mniej ciepła i wzrost temperatury jest niewielki. Najczęściej skrawanie takich materiałów nie wymaga chłodzenia. Wskutek dużych nacisków jednostkowych, ścierania i wysokich temperatur występujących w czasie procesu skrawania ostrza narzędzi ulegają dość intensywnemu zużyciu. Wzrost zużycia ostrza wpływa na obniżenie dokładności obróbki, wzrost chropowatości powierzchni obrobionej i wzrost oporu skrawania. Po osiągnięciu zużycia dopuszczalnego dla danej obróbki narzędzie musi być ostrzone, co w praktyce oznacza konieczność jego wymiany. Ostrzenie zużytego narzędzia polega na szlifowaniu powierzchni natarcia lub powierzchni przyłożenia.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.