Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA D1101, D1102 » KUBOTA D1101, D1102 pompa paliwa

Pompka paliwa KUBOTA D1101, D1102

Pompa paliwa do silnika KUBOTA D1101, D1102. Wszystkie pompy podające paliwo do silnika KUBOTA D1101, D1102 dostępne od ręki, z naszego magazynu.

Pompa zasilająca do silnika KUBOTA D1101, D1102 dostępna w naszym sklepie. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W naszej ofercie wersja pompki mechanicznej, jak i pompy na wałek rozrządu

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Zanurzone w elektrolicie przewodniki stałe (pręty metalowe lub węglowe), nazywamy elektrodami. Przyłożenie do elektrod napięcia wywołuje przepływ prądu przez elektrolit. Nośnikami ładunków elektrycznych są jony. Pod wpływem powstałego w elektrolicie pola elektrycznego jony dodatnie (kationy) biegną do elektrody ujemnej, czyli katody, zaś jony ujemne (aniony) biegną do elektrody dodatniej, czyli anody. Prędkość jonów w elektrolicie zależy od wielkości przyłożonego do elektrod napięcia, wielkości cząstki i temperatury elektrolitu.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies