Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 6HK1 » ISUZU 6HK1 świeca żarowa

Isuzu 6HK1 świeca żarowa

 

W ofercie świeca żarowa do silnika Isuzu 6HK1. Większość modeli świec żarowych dostępna od ręki, z naszego magazynu. Silnik  6HK1 stosuje się w maszynach budowlanych, agregatach i koparkach. Używają go takie marki jak: Case,  JCB, Hitachi, Denyo i wiele innych.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również części zamienne do silnika Isuzu 6HK1 np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

 

Czy wiesz że…

Na statku „Oranje” silniki Sulzera rozwijają w cylindrach po 1000 KMC, przy 145 obr/min i średniej prędkości tłoków 6,0 m/sek. Bezpośredni napęd jest najekonomiczniejszy pod względem zużycia paliwa i kosztów konserwacji. Silniki wolnobieżne bezpośredniego napędu zużywając ok. 15 g/KMeh mniej paliwa niż silniki szybkobieżne, pośredniego napędu. Poza tym w silnikach wolnobieżnych można z powodzeniem spalać ciężkie oleje bunkrowe (B, C), które są znacznie tańsze od olejów napędowych. Te powody są może najważniejsze. Spalanie ciężkich olejów przy dużych prędkościach obrotowych jest trudne.


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies