Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 4CG1, 4CG1T, 4CG2 » ISUZU 4CG2 pierścienie tłokowe

Isuzu 4CG2 pierścienie tłokowe

 

W ofercie pierścienie do wszystkich wersji silnika Isuzu 4CG2. Pierścienie dostępne z możliwością dostawy kurierskiej. W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do Isuzu 4CG2, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Jeżeli oprócz pierścieni Isuzu 4CG2 jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika- skontaktuj się z nami. Przeprowadzamy również remonty silnika Isuzu 4CG2 oraz pokrewnych.

 

Czy wiesz że…

Nowe silniki czterosuwowe buduje wytwórnia bez doładowania i z do ładowaniem dla potrzeb okrętnictwa, przemysłu i kolejnictwa. Silniki oznaczone przez GV (rys. 51), rzędowe, o liczbie cylindrów 5 do 10 i do 300 obr/min (D = 400 mm, s = 600 mm), jako bezwodzikowe mają wyjątkowo prostą budowę. W silnikach tych na podstawie osadzone są żeliwne skrzynie korbowodowe oraz bloki cylindrów. Stalowe ściągi przechodzące na całej wysokości odlewu począwszy od głowic do podstawy odciążają je od występujących sił rozrywających. Z tej przyczyny w lekkich skrzynkach korbowodowych znajdują się duże okna, przez które można łatwo dostać się do łożysk i korbowodów.


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies