Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 4CG1, 4CG1T, 4CG2 » ISUZU 4CG1, 4CG1T wałek rozrządu

Isuzu 4CG1, 4CG1T wałek rozrządu

W ofercie wałek rozrządu oraz panewki wałka rozrządu do silnika Isuzu 4CG1, 4CG1T. Większość wałków rozrządu oraz panewek rozrządu do silnika Isuzu 4CG1, 4CG1T dostępne na miejscu, z naszego magazynu.

W ofercie naszego sklepu wałek rozrządu oraz panewki rozrządu do silnika Isuzu 4CG1, 4CG1T. Wszystkie wersje dostępne u nas na magazynie. Silnik Isuzu 4CG1, 4CG1T znalazł zastosowanie  w maszynach drogowych, budowlanych oraz innych pojazdach.

Oprócz wałka rozrządu i panewek wałka rozrządu Isuzu 4CG1, 4CG1T sprzedajemy także inne części np.: tuleje termostaty, głowice, bloki silnika pompy paliwa, tłoki, itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Wyróżniamy trzy zasadnicze sposoby tłoczenia, z których każdy ma wiele odmian : Cięcie, w czasie którego następuje oddzielenie materiału. Jeśli cięcie wykonuje się na prasie, za pomocą odpowiedniego przyrządu, nazywamy je wykrawaniem.Gięcie, polegające na odkształcaniu blachy wzdłuż linii prostych (część giętą można dokładnie „rozwinąć” na płaszczyźnie). Ciągnienie, którego istotą jest przeciąganie blachy za pomocą stempla przez otwór matrycy, powstaje w ten sposób przestrzenne naczynie, którego nie można rozwinąć na płaszczyźnie. Gięcie i ciągnienie są zaliczane do kształtowania. Do tłoczenia służą różne prasy najczęściej mechaniczne, rzadziej hydrauliczne. Są to prasy mimośrodowe (do mniejszych wytłoczek) lub większe prasy korbowe (mają one inną budowę niż korbowe prasy kuźnicze). Czasem, w produkcji małoseryjnej, stosuje się prasy śrubowe.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies