Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 3YA1, 3YB1, 3YC1, 3YE1 » ISUZU 3YC1 termostat

Isuzu 3YC1 termostat

W ofercie termostat marki Isuzu 3YC1. Większość termostatów dostępna na miejscu w naszym magazynie. Pamiętaj że w silnikach Isuzu 3YC1 występują dwa termostaty. Posiadamy wszystkie części zamienne do Isuzu 3YC1.

Posiadamy wszystkie części zamienne do Isuzu 3YC1.

Termostat Isuzu 3YC1 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Posiadamy wszystkie części zamienne do Isuzu, silników z maszyn budowlanych, wózków widłowych i agregatów. W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

Czy wiesz że…

Chłodzenie polega na obniżaniu temperatury obrabianych cieplnie przedmiotów od temperatury wygrzewania do temperatury otoczenia (najczęściej). Chłodzenie do temperatury niższej, więc także poniżej 0“C, nazywa się wymrażaniem. Przy szybkim obniżaniu temperatury mówimy, że przedmiot jest oziębiany, przy powolnym, naturalnym - studzony. Chłodzenie może być przeprowadzane jako ciągle, przerywane i stopniowe. Chłodzenie ciągłe przeprowadza się w jednym ośrodku chłodzącym, np. w powietrzu lub w kąpieli i jest najprostszym i najczęściej stosowanym sposobem chłodzenia. Chłodzenie przerywane polega na obniżaniu temperatury do pewnej wartości pośredniej: po jej osiągnięciu przedmiot przenosi się do innego ośrodka o innej prędkości chłodzenia. Chłodzenie stopniowe polega na obniżaniu temperatury do wartości pośredniej i przetrzymywaniu w tej temperaturze przez pewien czas wystarczający do wyrównania temperatury w przedmiocie lub zajścia określonych przemian. Ośrodkami chłodzącymi mogą być gazy (powietrze atmosferyczne), ciecze - tzw. kąpiele hartownicze (woda, oleje, kąpiele solne, ołowiowe) i ciała stale (płyty miedziane, stalowe). Przy chłodzeniu jest pożądana równomierna zmiana temperatury w całej chłodzonej masie materiału.


 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies