Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 3YA1, 3YB1, 3YC1, 3YE1 » ISUZU 3YA1 uszczelniacz wału

Isuzu 3YA1 uszczelniacz wału

W ofercie uszczelniacze wału korbowego do silnika Isuzu 3YA1. Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas, z magazynu. Uszczelniacze wału korbowego do silnika Isuzu 3YA1 tył (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

W ofercie wszystkie rodzaje uszczelniaczy wału korbowego do silnika Isuzu 3YA1. Wszystkie wersje simeringów dostępne od ręki, u nas na magazynie. Silnik 3YA1 znalazł zastosowanie w minikoparkach.

Oprócz  uszczelniaczy wału korbowego do silnika Isuzu 3YA1 sprzedajemy także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W zależności od miejsca lokowania się wnikających atomów mogą powstawać roztwory stałe węzłowe, międzywęzłowe i inne. Jeżeli składniki stopowe rozpuszczają się wzajemnie przy dowolnym udziale procentowym poszczególnych składników, powstaje roztwór stały nieograniczony. Często do sieci atomowej jednego składnika może wniknąć tylko pewna ilość atomów drugiego składnika. Taki roztwór nazywa się roztworem stałym ograniczonym. Pomiędzy mieszaniną a roztworem jest zasadnicza różnica. Stop będący mieszaniną dwóch składników A i B w stanie stałym będzie się składał z ziarna składnika A i ziarna składnika B. W metaloznawstwie określa się wówczas, że stop stanowią dwie fazy: faza A i faza B. Stop. który jest roztworem nieograniczonym składników A i B, także składa się z ziaren, ale każde ziarno zawiera atomy pierwiastków A i B. Pomiędzy poszczególnymi ziarnami nie ma więc zasadniczych różnic. Taki stop jest stopem jednofazowym.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies