Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 2AA1, 2AB1, 3AA1, 3AB1 » ISUZU 3AB1, 3AD1 uszczelki

Uszczelki do silników 3AB1, Isuzu 3AD1

W sprzedaży uszczelki do silników Isuzu 3AB1 i Isuzu 3AD1. Silniki te one szeroko stosowane w maszynach rolniczych, ogrodniczych i przemysłowych. Są  to takie modele jak np. koparka IHI IS35F-2 Isuzu 3AB1, koparka Hanix S&B 25S Isuzu 3ABI i wiele innych. Silniki te są szczególnie spotykane w minitraktorkach oraz w małych ciągnikach ogrodniczych.

Isuzu 3AA1, Isuzu 3AE1, Isuzu 3AF1 - uszczelki

Oferujemy również uszczelki, jak również zestawy uszczelek do silników Isuzu 3AA1, Isuzu 3AE1, Isuzu 3AF1. Silniki te stosowane są w maszynach rolniczych takich jak np. ciągniki ogrodnicze np.ciągnik ogrodniczy ISEKI TS2810 Isuzu 3AA1, ciągnik ogrodniczy ISEKI TS2810F Isuzu 3AA1.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies