Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 2AE1, 2YA1, 2KA1, 2KB1 » ISUZU 2KB1 uszczelka głowicy

Uszczelka pod głowicę Isuzu 2KB1

W ofercie uszczelka głowicy do silnika Isuzu 2KB1. Uszczelki i inne części do silników Isuzu z maszyn, urządzeń i pojazdów.

Silniki Isuzu tej serii pracują w maszynach drogowych, budowlanych oraz innych pojazdach. Oprócz uszczelki pod głowicę posiadamy również inne uszczelki, a także inne części zamienne do tego silnika.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji na temat ISUZU 2KB1.

 

Czy wiesz że…

 

Wymiana ładunku cylindra silnika dwusuwowego może odbywać się również przy wzdłużnych przepływach powietrza (płukanie wzdłużne) i dla takiego sposobu płukania wylot spalin odbywa się przez zawory wbudowane w głowice, zaś wlot powietrza przez okienka rozmieszczone na całym obwodzie w dolnej części tulei roboczej cylindra. Płukanie wzdłużne mają silniki typu Doxford o tłokach przeciwbieżnych. Tego typu silniki mają okienka wylotowe i wlotowe na przeciwległych końcach tulei cylindra, Również w tym przypadku dla płukania wzdłużnego wyloty spalin muszą otwierać się wcześniej niż wloty powietrza. Wyloty zaworowe (jeden, trzy lub cztery zawory w głowicy) pozwalają na asymetryczny rozrząd podczas wymiany, przez co uzyskuje się korzyści wywołane dokładniejszą wymianą ładunku.


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies