Strona Główna » Isuzu » Filtry do Isuzu

Filtry ISUZU

Filtry do silników wysokoprężnych Isuzu, stosowanych w maszynach budowlanych, takich jak koparki czy ładowarki, ciągnikach, agregatach chłodniczych oraz sprężarkach (kompresorach) i urządzeniach przemysłowych, a także w innych maszynach i pojazdach.

Dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą istnieje możliwość nabycia filtrów do samochodów osobowych, terenowych i dostawczych marki ISUZU.

Filtry do Isuzu

W naszej ofercie znajdą państwo:

  • Filtry oleju 
  • Filtry paliwa 
  • Filtry powietrza 
  • Wkłady filtrów 
  •  

Filtry kabinowe i hydrauliczne również mamy w naszej ofercie. Przed złożeniem zapytania o filtry przygotuj pełne dane z maszyny, do której są potrzebne lub odpisz oznaczenia ze starych filtrów. Przygotujemy atrakcyjną ofertę.

Uwaga! Prowadzimy wysyłkę na cały kraj oraz zagranicę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Od ręki dostępne jest tysiące modeli filtrów. W przypadku gdy zamawiany filtr mamy na stanie jest on wysyłany jeszcze tego samego dnia a dnia następnego mogą go już państwo montować do maszyny. Filtry występujące w naszej ofercie pochodzą tylko od najlepszych producentów i tylko u nas w tak atrakcyjnych cenach.

Części silnikowe Isuzu

Oferujemy  również wszystkie części silnikowe do ISUZU oraz naprawy i remonty silników tej marki (przeglądy techniczne, poszczególne naprawy i remonty główne). Na oferowane części i usługi dotyczące silników Isuzu zawsze udzielamy gwarancji.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies