Strona Główna » Doosan, Daewoo » DOOSAN DE08 części zamienne

Części zamienne Daewoo Doosan DE08, DE08TIS

U nas zaopatrzysz się w dowolną część zamienną do swojego silnika Daewoo Doosan DE08 oraz modeli pokrewnych tej jednostki napędowej a mianowicie: Daewoo Doosan DE08T, Daewoo Doosan DE08TI i Daewoo Doosan DE08TIS. Części zamienne silnika Daewoo DE08 z maszyn budowlanych
 
Silniki Daewoo Doosan DE08 można spotkać w maszynach takich jak:
 • Doosan DX300 LCA
 • Daewoo MEGA 250-V Serie 4001

Doosan Daewoo DE08T części

Do silników Daewoo Doosan DE08T, Daewoo Doosan DE08TI i Daewoo Doosan DE08TIS mamy takie części zamienne jak:

 • tłoki
 • uszczelki
 • panewki
 • pierścienie
 • zawory głowicy
 • wtryskiwacze
 • tuleje
 • wały korbowe
 • pompy wody

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz części do silników Daewoo Doosan DE08T, Daewoo Doosan DE08TI i Daewoo Doosan DE08TIS, które znalazły zastosowanie w dużych maszynach budowlanych, agregatach prądotwórczych.

 

Części zamienne silnika Daewoo DE08TIS z agregatów prądotwórczych

Czy wiesz że...

Ruchy między danymi osiami za pomocą wałków hiperboloidalnych mogą być przekazywane przy istnieniu tarcia między tymi wałkami, występującego na linii styku pod wpływem siły docisku, a zatem w pewnych warunkach ruch ten może być nie do określenia. Nieokreśloność ruchu przekładni będzie wyeliminowana w takim przypadku, jeśli wałki hiperboliczne będą zaopatrzone w zęby. Jako powierzchni bocznych roboczej części zęba powinno się wykorzystywać powierzchnie liniowe tego samego typu co i hiperboloidy, które powinny być wzajemnie sprzężone. Styk zębów będzie się odbywał wzdłuż linii, co odbija się dodatnio na rozkładanie się nacisków jednostkowych, a zatem na wielkości zużycia. Powierzchnie, określające robocze odcinki zęba, powinny być linią przecięcia z hiperboloidą obrotową, pokrywającą się z jej tworzącą. Wskutek skomplikowanego wykonywania dokładnych kół zębatych hiperboloidalnych, wyciętych z dowolnej części hiperboloidy (koła stożkowe) lub z szyjek hiperboloid, stosuje się w praktyce zbliżone zazębienia hiperboloidalne albo w postaci śrubowych kół zębatych, w których szyjka hiperboloidy zastąpiona jest cylindrem, albo też w postaci kół zębatych hipoidalnych, w których części stożkowe hiperboloidy zastąpione są przez stożki. Jeśli osie hiperboloid wykonamy jako równoległe, tzn. kąt skrzyżowania osi przyjmiemy jako równy zeru, to wówczas przekładnia hiperboidalna zamienia się w dokładnie powyżej omówioną przekładnię z walcowymi kołami zębatymi, gdyż każda z dwóch hiperboloid zamienia się w walec.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies