Strona Główna » Doosan, Daewoo » DOOSAN DAEWOO D427 części zamienne

Części zamienne silnika Doosan Daewoo D427

W ofercie naszego sklepu części zamienne silnika Doosan Daewoo D427 z wózków widłowych. Tłoki, pierścienie, panewki, pompy wody, wały korbowe, końcówki wtrysku, pompa wtryskowa, wtryski, sekcje tłoczące, tłoczki, zawory, zawory silnika Doosan Daewoo D427.

Silnik Doosan Daewoo D427 można spotkać w maszynach: Silnik Daewoo Doosan D427 z maszyn budowlanych, wózków widłowych

  • Daewoo Doosan DSL 702

Podstawowe silniki Doosan Daewoo do których częsci posiadamy to:

  • Doosan Daewoo DC24
  • Doosan Daewoo G424
  • Doosan Daewoo G424L
  • Doosan Daewoo GM Vortec

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silnika Doosan Daewoo D42.

 

Części silnika Daewoo Doosan D427 z maszyn budowlanych, wózków widłowych

Czy wiesz że...

Jako łańcucha zaczepowego używa się tu najczęściej łańcucha drabinkowego. Właściwy przenośnik wałkowy składa się wtedy najczęściej z dwóch wąskich równolegle biegnących bieżni wałkowych, między którymi umieszczony jest łańcuch. Na. łańcuchu znajdują się zaczepy, które chwytają transportowane przedmioty. Tylko w przypadku wyjątkowo ciężkich przedmiotów stosuje się dwa łańcuchy biegnące po bokach przenośnika, połączone wzajemnie za pomocą zaczepów.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies