Strona Główna » Chińskie silniki » DALIAN DACHAI silnik części zamienne

Dalian Dachai chińskie części silnikowe

W ofercie części zamienne do chińskich silników Dalian, Dalian Deutz oraz Dachai. Silniki tych marek to zarówno konstrukcje chińskie, jak i silniki  spokrewnione z europejskimi silnikami Deutz.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części zamienne do chińskich silników Dalian, Dalian Deutz oraz Dachai, takich jak: panewki, korbowody, cewki gaszenia, tłoki, uszczelki głowicy, wały korbowe itp.

Części Dalian chiński silnik

Podstawowe modele silnika Dalian Dachai:

  • Dachai CA498 CHINA DDE ENGINE DACHAI
  • Dachai DC498 Dalian Deutz

Obsługujemy wszystkie silniki Diesla produkcji chińskiej oraz silniki japońskie montowane do chińskich maszyn, z wózków widłowych marki Dalian Dachai.

Zajmujemy się również kompleksowymi naprawami i remontami silników chińskich.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat chińskich silników Dalian, Dalian Deutz oraz Dachai.


Dalian Dachai części zamienne chińskiego silnika

 

Czy wiesz że...

Przyrost temperatury spowodowany nagrzaniem się świeżego ładunku od ścianek i przewodów dolotowych w silnikach z ZI wynosi orientacyjnie AT = 15 7 40 K. W silnikach z ZS cylindry napełniane są czystym powietrzem i z tego powodu nie stosuje się podgrzewania przewodów dolotowych. Powietrze zasysane do cylindra silnika z zapłonem samo-czynnym podczas jego normalnej pracy nagrzewa się jedynie od gorących części silnika przewodów dolotowych, zaworów. W wyniku dalszego podgrzewania ładunku przez ścianki cylindra oraz pozostałe w cylindrze spaliny temperatura ładunku w cylindrze przy końcu suwu dolotu wynosi: T1 = 350 r 400 K - dla silników z ZI, T= 320 r 370 K - dla silników z ZS.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies