Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU G150, G201

Części Isuzu  G150, G201Części ISUZU G150, G201

 

W ofercie wszystkie części zamienne do silników  Isuzu G150, G201. Do silników tej serii oferujemy między innymi: tłoki, pierścienie, uszczelki, uszczelki głowicy oraz wiele innych części.

 

Silnik Isuzu G150, Isuzu G201 to silniki benzynowo - gazowe stosowane w wózkach widłowych.

 

Niezależnie od tego jaki silnik Isuzu użytkujesz - skontaktuj się w nami. Posiadamy wszystkie części silnikowe. Oferujemy części zamienne do Isuzu - silników z maszyn budowlanych, wózków widłowych i agregatów. W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

Czy wiesz że...

Maszynowo obrabiać koła zębate rozpoczęto w połowie wieku XIX i pod koniec tego wieku opracowano obwiedniowe sposoby frezowania uzębień. Zęby skośne pojawiły się z chwilą odkrycia możliwości wytwarzania uzębień odlewanych, lecz szersze zastosowanie takich uzębień nastąpiło po wprowadzeniu obwiedniowych sposobów obróbki maszynowej zębów. W miarę rozwoju stosowania żeliwnych, staliwnych i stalowych uzębień konstrukcja zaczęła dyktować coraz większe dokładności wykonania, co wymagało doskonalenia metod obróbki uzębień. Frezowanie, szlifowanie, a w ostatnich czasach także wiórkowanie, umożliwiają zarówno wielką dokładność, jak i małą chropowatość roboczej powierzchni. Wprowadzenie metalurgicznych sposobów utwardzania powierzchni przy jednoczesnej małej ich chropowatości stało się zasadniczym czynnikiem powiększenia nośności zazębień przy dostatecznie dużej niezawodności działania. Dzięki temu przy względnie niedużych gabarytach konstruowane dzisiaj przekładnie mogą przenosić moc mierzoną dziesiątkami megawatów.

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies