Strona Główna » Isuzu » Częśći ISUZU D201, DL201, D500, D920

Części Isuzu D201, DL201, D500, D920Części ISUZU D201, DL201, D500, D920

 

W ofercie wszystkie części zamienne do silników  Isuzu D201, DL201, D500, D920. Do silników tej serii oferujemy między innymi: tłoki, pierścienie, uszczelki, uszczelki głowicy oraz wiele innych części.

 

Silnik Isuzu D201, Isuzu DL201, Isuzu D500, Isuzu D920 można spotkać w starszych modelach wózków widłowych, maszynach budowlanych i drogowych.

 

 

Niezależnie od tego jaki silnik Isuzu użytkujesz - skontaktuj się w nami. Posiadamy wszystkie części silnikowe. Oferujemy części zamienne do Isuzu - silników z maszyn budowlanych, wózków widłowych i agregatów. W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

 

D201, DL201, D500, D920

 

 

 

Czy wiesz że...

Regulacja skokami przekładni zębatej może odbywać się przez wymianę kół zębatych (tzw. kół zmianowych) albo przez zastosowanie tzw. skrzynek biegów, z szeregiem przekładni zębatych, przełączanych w odpowiedniej kolejności, za pomocą przesuwnych kół zębatych lub sprzęgieł. W przekładni pasowej regulację skokową można uzyskać za pomocą kół schodkowych, na które kolejno przenosi się pas celem zmiany przełożenia. Ciągła regulacja przełożenia w porównaniu z regulacją skokami wykazuje wiele zalet, może odbywać się podczas biegu maszyny i pod obciążeniem, co wpływa na wzrost wydajności i polepszenie jakości produkcji (mniejsze drgania, większa płynność ruchu, możliwość uniknięcia drgań rezonansowych itp.). Prosty mechanizm sterowania, stąd łatwość zautomatyzowania, możliwość odwrócenia kierunku obrotów (nawrotność z łagodnym przejściem obrotów przez zero itp.). Zmianą przełożenia uzyskuje się przez zmianę promieni kół. Zmianie może ulegać promień tylko jednego koła lub obu kół równocześnie, co pozwala uzyskać większą rozpiętość przełożenia.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies