Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 6HL1, 6HA1, 6QA1, 6TE1

Części Isuzu 6HL1, 6HA1, 6QA1, 6TE1

 

W ofercie wszystkie części zamienne do silników  Isuzu  6HL1, 6HA1, 6QA1, 6TE1, 6HE1, 6HH1, 6HL1SAC, 6HL1SACBR, 6QA2, 6UZ1. Do silników tej serii oferujemy między innymi: tłoki, pierścienie, uszczelki, uszczelki głowicy oraz wiele innych części.

 

Silnik Isuzu  6HL1, 6HA1, 6QA1, 6TE1, 6HE1, 6HH1, 6HL1SAC, 6HL1SACBR, 6QA2, 6UZ1 to sześciocylindrowe silniki Diesla stosowane w samochodach ciężarowych, dostawczych, a także autobusach, autokarach.

 

Niezależnie od tego jaki silnik Isuzu użytkujesz - skontaktuj się w nami. Posiadamy wszystkie części silnikowe. Oferujemy części zamienne do Isuzu - silników z maszyn budowlanych, wózków widłowych i agregatów. W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

 

Części Isuzu 6HL1, 6HA1, 6QA1, 6TE1, 6HE1, 6HH1

 

 

 

Czy wiesz że...

Przekładnie mechaniczne najczęściej stosowane są do przenoszenia równomiernego ruchu obrotowego, który w napędach maszyn jest najpopularniejszy, ponieważ straty energii są przy nim najmniejsze. Potrzeba Wprowadzenia przekładni pomiędzy silnikiem a maszyną roboczą lub jej elementem podyktowana: jest wymaganiami funkcjonalnymi, konstrukcyjnymi lub gospodarczymi. Bezpośrednie powiązanie silnika z elementem napędzanym jest w wielu przypadkach utrudnione, ponieważ wymagane obroty elementu napędzanego nie pokrywają się zazwyczaj z optymalnymi obrotami silnika, silniki niskoobrotowe natomiast są ciężkie i kosztowne.  Wiele maszyn wymaga regulacji obrotów w szerokim zakresie, podczas gdy dla silnika jest to niemożliwe lub nieekonomiczne. O potrzebie wprowadzenia przekładni decydują często: Wzgląd na rozwiązanie konstrukcyjne całości maszyny, bezpieczeństwo pracy, wygoda obsługi, potrzeba rozdziału lub zbierania mocy, czyli przenoszenie napędu z jednego wału na kilka lub z kilku na jeden itd. Przekładnia mechaniczna składa się z dwóch lub więcej kół stykających się ze sobą lub rozsuniętych i opasanych wspólnym cięgnem. Powiązanie między kołami lub kół z cięgnem może być kształtowe (przez zazębianie się) lub cierne.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies