Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 4JE1, 4JF1, 4JD1, 4JK1...

Części Isuzu 4JE1, 4JF1, 4JD1, 4JK1 D-max

W ofercie wszystkie części zamienne do silników  Isuzu 4JE1, 4JF1, 4JD1, 4JK1 D-max. Do silników tej serii oferujemy między innymi: tłoki, pierścienie, uszczelki, uszczelki głowicy oraz wiele innych części.

Silnik Isuzu 4JE1, Isuzu 4JF1, Isuzu 4JD1, Isuzu 4JK1 D-max silniki Diesla stosowane w maszynach budowlanych i drogowych takich jak: minikoparki, małe ładowarki i zagęszczarki. Silnik ten spotkać można także w samochodach dostawczych, osobowych, terenowych.

Niezależnie od tego jaki silnik Isuzu użytkujesz - skontaktuj się w nami. Posiadamy wszystkie części silnikowe. Oferujemy części zamienne do Isuzu - silników z maszyn budowlanych, wózków widłowych i agregatów. W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

Części Isuzu 4JE1, 4JD1, 4JK1 D-max

 

 

Czy wiesz że...

Dla silnika dziewięciocylindrowego i trzyzaworowych głowic, przy trzech turboładowarkach można uzyskać wyjątkowo korzystne ukształtowanie przewodów i dobre wykorzystanie energii spalin. Toteż nic dziwnego, że na silniku 9D55 udało się uzyskać niskie minimalne obroty, a mianowicie 25 obr/min. (w silniku 3D55 liczba obrotów wynosiła 40 na min). Na podstawie prób stwierdzono, iż silnik bez pomocy pomp dodatkowych płuczących łatwo ulega rozruchowi, i przy tym nie ma trudności w manewrowaniu. W związku z usunięciem wspomnianych pomp uproszczono stojaki. Zmieniono również konstrukcję podstawy, wykonując ją jako dwuczęściową, całkowicie spawaną, z dwuściankowymi poprzecznicami. Przelotnia, stojaki i podstawa całkowicie spawane są odciążone ściągami jak w silniku 3D55. Dalsze zmiany dotyczyły układu smarowania łożysk górnych korbowodów, wodzików oraz drobnych usprawnień regulacji pomp wtryskowych i wtryskiwaczy przy zachowaniu ogólnego układu budowy i regulacji.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies