Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 4HE1, 4HF1, 4HG1,...

 

Części zamienne silnika Isuzu 4HE1, Isuzu 4HF1 

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Isuzu 4HE1 oraz Isuzu 4HF1. Silniki te są czterocylindrowe, Diesla. Używane są w samochodach ciężarowych takich jak: Isuzu NQR oraz Isuzu NPR, a także maszynach przemysłowych i budowlanych. Silniki te napędzają wiele modeli autokarów oraz autobusów.

Do wszystkich powyższych modeli silników Isuzu w naszej ofercie  posiadamy części takie jak uszczelki (uszczelka głowicy i inne uszczelnienia) panewki, tłoki, pierścienie, cewki, świece żarowe, pompy wody oraz wszystkie inne części, filtry i podzespoły silników.

Informujemy również, ze zajmujemy się serwisem oraz remontem wszystkich części składowych silników Isuzu 4HE1 oraz  Isuzu 4HF1. Silniki te stosowane są również w autobusach. Jeżeli masz zapotrzebowanie związane z serwisem lub remontem silnika w Twoim autobusie lub ciężarówce, skontaktuj się z nami.

Isuzu 6HE1 części zamienne

Oprócz wersji 4-cylindrowej, obsługujemy również 6-cylindrowe wersje silników Isuzu z autobusów i samochodów ciężąrowych Isuzu. Do silnika Isuzu 6HE1 mamy w ofercie wiele cześci zamiennych m.in. pompa wody Isuzu 6HE1 dostępna od ręki. Zapytaj również o części zamienne do Isuzu 6HF1.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies