Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 4FE1

Części zamienne do silników Isuzu 4FE1

Mamy do zaoferowania części zamienne do silnika Isuzu 4FE1 oraz do modeli pokrewnych.

W naszym asortymencie w zakresie silników Isuzu 4FE1 znajdziecie Państwo takie części jak: uszczelki głowicy, komplety uszczelek, cewki gaszenia zawory, prowadnice, tłoki, pierścienie, pompy wody (cieczy chłodzącej), świece żarowe, panewki wału korbowego wtryskiwacze, końcówki wtrysków, filtry i wiele innych części do silnika Isuzu 4FE1.

Silniki Isuzu 4FE1 znalazły zastosowanie w wózkach widłowych oraz innych maszynach transportowych i podnośnikowych. Są to takie marki wózków jak np. TCM oraz Komatsu.

Isuzu 4FB1 części

W naszym asortymencie posiadamy również wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 4FB1. Jest to silnik czterocylindrowy, ośmiozaworowy o pojemności 1.8 L. Używany był  w samochodach marki Chevrolet produkowanych w latach 1981-1986. Był on również dostępny z elektronicznym wtryskiem paliwa oraz turbosprężarką.

Isuzu 4FA1, 4FC1 części do silnika

Dodatkowo części do silników Isuzu 4FA1 i 4FC1. Silnik Isuzu 4FC1 jest to ośmiozaworowy silnik o pojemności 2.0 l. Silnik występował zarówno jako turbodoładowany, jak i w wersji bez turbo. W przypadku silnika 4FC1 średnica tłoka wynosi 84 mm, skok tłoka 90 mm, a pojemność 1995 cm3.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies