Strona Główna » Isuzu » Częśći ISUZU 4BC1, 4BC2, 4BE1, 4BE2

Części Isuzu 4BC1, 4BC2, 4BE1, 4BE2

 

W ofercie wszystkie części zamienne do silników  Isuzu 4BC1, 4BC2, 4BE1, 4BE2. Do silników tej serii oferujemy między innymi: tłoki, pierścienie, uszczelki, uszczelki głowicy oraz wiele innych części.

Silnik ten najbardziej znany jest z samochodów dostawczych i ciężarówek. Silnik Isuzu 4BC1, 4BC2, 4BE1, 4BE2 to czterocylindrowe silniki stosowane w maszynach budowlanych i drogowych takich jak: minikoparki, małe ładowarki i zagęszczarki.

Niezależnie od tego jaki silnik Isuzu użytkujesz - skontaktuj się w nami. Posiadamy wszystkie części silnikowe. Oferujemy części zamienne do Isuzu - silników z maszyn budowlanych, wózków widłowych i agregatów. W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

Części Isuzu 4BC1, 4BC2, 4BE1, 4BE2

 

Czy wiesz że...

Dla odciążenia odlewów cylindrów i spawanych stojaków zastosowano długie ściągi stalowe, które łączą te elementy bezpośrednio z podstawą, opierając się o po przecznice podstawy, w bliskiej odległości od głównych łożysk wału korbowego. Głowice cylindrów są wykonane jako jedna całość ze staliwa. Każda głowica opiera się o kołnierz tulei cylindrowej przez uszczelkę miedzianą, a połączenie jej z płaszczem cylindra jest wykonane za pomocą ośmiu śrub rozmieszczonych na obwodzie. Spód przelotni powietrza jest oddzielony od przestrzeni korbowodów, przy czym drągi tłokowe, przechodzące przez te przegrody, są uszczelnione dławicami wykonanymi z i pierścieni.  Korbowód wodzikowy o jednostronnym wodziku jest łatwo dostępny przez wielkie otwory między stojakami. Ponieważ silnik jest nawrotny, przeznaczony do bezpośredniego napędu śruby okrętowej, więc zawory wylotowe są otwierane od wału rozrządczego, mającego podwójne krzywki. Dla jazdy „w przód” i jazdy „w tył”: są osobne krzywki, które podczas manewru nawrotu są przesuwane wraz W wałem rozrządczym.

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies