Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 3LA1, 3LB1, 3LB1T

Części Isuzu 3LA1, 3LB1, 3LB1T

 

W ofercie wszystkie części zamienne do silników  Isuzu  3LA1, 3LB1, 3LB1T . Do silników w tej serii oferujemy między innymi: tłoki, pierścienie, uszczelki, uszczelki głowicy oraz wiele innych części.

 

 

Silnik Isuzu 3LA1, Isuzu 3LB1, Isuzu 3LB1T  to trzycylindrowe silniki Diesla stosowane w małych maszynach budowlanych i drogowych takich jak: minikoparki, małe ładowarki i zagęszczarki.

 

Niezależnie od tego jaki silnik Isuzu użytkujesz - skontaktuj się w nami. Posiadamy wszystkie części silnikowe. Oferujemy części zamienne do Isuzu - silników z maszyn budowlanych, wózków widłowych i agregatów. W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

 

Części Isuzu 3LA1, 3LB1, 3LB1T

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies