Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 3CH1, 3CJ1

Isuzu 3CH1, 3CJ1 części zamienne

Oferujemy części zamienne silnika Isuzu 3CH1, 3CJ1 z minikoparek, maszyn budowlanych. Części zamienne silnika Isuzu 3CJ1 z minikoparek

W ofercie mamy takie części zamienne jak: uszczelka głowicy i inne, korbowody, tłoki, panewki korbowe, panewki główne, uszczelki, uszczelnienia, zawory i prowadnice zaworowe, pierścienie tłokowe, świece żarowe, końcówki wtryskiwaczy, rozruszniki, cewki gaszenia do pomp wtryskowych, zestawy naprawcze do pomp wtryskowych, pompy: wtryskowe, paliwa i wody i wiele innych elementów składowych silnika.

W naszym sklepie kupisz części stacjonarnie (na miejscu) oraz wysyłkowo.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silnika Isuzu 3CH1, 3CJ1 z minikoparek.

 

Czy wiesz że...

Wirniki ciężkie wyważa się najczęściej przy 450-500 obr/min na wyważarkach stałych. Wyważenie przy tych obrotach jest wystarczające dla wirników sztywnych. Wirniki giętkie wyważa się dwukrotnie. Pierwszy raz wyważa się je na wyważarce stałej, a następnie w łożyskach własnych przy roboczej prędkości obrotowej. W wyważarce Spaeth-Losenhausen wirnik ułożyskowany jest w stojakach znajdujących się na stole wibracyjnym. Stół wibracyjny może wykonywać wahania dookoła osi.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

  


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies