Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 3CE1

Isuzu 3CE1 części zamienne

Oferujemy części zamienne silnika Isuzu 3CE1 z minikoparek, maszyn budowlanych. Części zamienne silnika Isuzu 3CE1 z minikoparek

W sprzedaży mamy takie części jak: uszczelka głowicy i inne, korbowody, tłoki, panewki korbowe, panewki główne, uszczelki, uszczelnienia, zawory i prowadnice zaworowe, pierścienie tłokowe, świece żarowe, końcówki wtryskiwaczy, rozruszniki, cewki gaszenia do pomp wtryskowych, zestawy naprawcze do pomp wtryskowych, pompy: wtryskowe, paliwa i wody i wiele innych elementów składowych silnika.

W naszym sklepie kupisz części stacjonarnie (na miejscu) oraz wysyłkowo. 

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silnika Isuzu 3CE1 z minikoparek.

 

Czy wiesz że...

Ciężkie elementy maszyn obracające się ze znacznymi prędkościami wyważa się, aby uniknąć dodatkowych sił dynamicznych w łożyskach i drgań. Rozróżnia się dwa przypadki wyważania: statyczne i dynamiczne. Wyważanie statyczne polega na przesuwaniu środka ciężkości elementu wirującego do osi obrotu. Wyważanie dynamiczne wykonuje się dla elementów wirujących, których wymiar wzdłuż osi obrotu jest znaczny w porównaniu z wymiarem prostopadłym do osi. Najprostszym sposobem statycznego wyważenia wirnika jest ustawienie go czopami na poziomych, równoległych pryzmach. Pod wpływem sił ciążenia wirnik1 obraca się w ten sposób, że ; środek ciężkości zajmuje najniższe położenie. Dodając odpowiednie ciężarki po przeciwległej stronie osi obrotu można sprowadzić środek ciężkości wirnika w przybliżeniu do osi obrotu.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 

 

 

 

 

 

 


 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies