Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 3CD1, 3CE1

Isuzu 3CD1, 3CC1 części zamienne

W sprzedaży części zamienne silnika Isuzu 3CD1, 3CC1, 3CD1T z minikoparek, maszyn budowlanych.

Do silników Isuzu 3CD1, 3CC1, 3CD1T mamy takie części zamienne jak: uszczelka głowicy i inne, korbowody, tłoki, panewki korbowe, panewki główne, uszczelki, uszczelnienia, zawory i prowadnice zaworowe, pierścienie tłokowe, świece żarowe, końcówki wtryskiwaczy, rozruszniki, cewki gaszenia do pomp wtryskowych, zestawy naprawcze do pomp wtryskowych, pompy: wtryskowe, paliwa i wody i wiele innych elementów składowych silnika.

W naszym sklepie kupisz części stacjonarnie (na miejscu) oraz wysyłkowo. Części zamienne silnika Isuzu 3CC1 z minikoparek

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silnika Isuzu 3CD1, 3CC1, 3CD1T z minikoparek.

 

Czy wiesz że...

Woda zasilająca hamulec wlewa się przez rurę wlewową, przy czym nie ma przewodów łączących rurę wlewową z obudową hamulca. Przekrój rury jest dobrany do wymaganej ilości wody. Rura wlewowa jest wpuszczona jednym końcem do wnętrza zbiornika. Dzięki rurze przelewowej utrzymane jest stale ciśnienie wody dopływającej do hamulca. Woda musi się zawsze trochę przelewać przez rurę przelewową, przez co rozchód jej jest zwiększony. Aby uniknąć większych strat wody, w zbiorniku pływakowe.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies