Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 3CB1

Isuzu 3CB1 części zamienne

Oferujemy części zamienne silnika Isuzu 3CB1 z minikoparek, maszyn budowlanych. Części zamienne silnika Isuzu 3CB1 z minikoparek, maszyn budowlanych

W sprzedaży mamy: uszczelka głowicy i inne, korbowody, tłoki, panewki korbowe, panewki główne, uszczelki, uszczelnienia, zawory i prowadnice zaworowe, pierścienie tłokowe, świece żarowe, końcówki wtryskiwaczy, rozruszniki, cewki gaszenia do pomp wtryskowych, zestawy naprawcze do pomp wtryskowych, pompy: wtryskowe, paliwa i wody i wiele innych elementów składowych silnika.

Wszystkie części zamienne silnika Isuzu 3CB1 dostępne od reki, z naszego magazynu.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silnika Isuzu 3CB1.

 

Czy wiesz że...

HAMULEC FROUDE’A - należy do hamulców całkowicie wypełnionych wodą. Na wale umocowany jest wirnik zaopatrzony z obu stron w łopatki o kształcie półeliptycznym. Korpus hamulca ma podobne łopatki. Miedzy wirnikiem i łopatkami korpusu umieszczony jest walec osłaniający, składający się z dwóch połówek.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.
copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies