Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 2AE1, 2YA1, 2KA1, 2KB1

Części Isuzu 2AE1, 2YA1, 2KA1, 2KB1

Części Isuzu 2AE1, 2YA1, 2KA1, 2KB1

W ofercie wszystkie części zamienne do silników  Isuzu 2AE1, 2YA1, 2KA1, 2KB1. Do silników tej serii oferujemy między innymi: tłoki, pierścienie, uszczelki, uszczelki głowicy oraz wiele innych części.

Silnik Isuzu 2AE1, Isuzu 2YA1, Isuzu 2KA1,  Isuzu 2KB1 to dwucylindrowe silniki Diesla stosowane w małych maszynach budowlanych i drogowych takich jak: minikoparki, małe ładowarki i zagęszczarki.

 

Niezależnie od tego jaki silnik Isuzu użytkujesz - skontaktuj się w nami. Posiadamy wszystkie części silnikowe. Oferujemy części zamienne do Isuzu - silników z maszyn budowlanych, wózków widłowych i agregatów. W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

Części Isuzu 2YA1, 2KA1, 2KB1

 

 

Czy wiesz że...

Konstrukcja silnika o zmienionych założeniach została rozwiązana na innych zasadach: płukania i ładowania powietrzem w systemie dwusuwowym. Przyjęto mianowicie zasadę wzdłużnego płukania cylindrów przez okienka na obwodzie dolnej części cylindra i przez trzy zawory wypustowe osadzone w głowicy cylindra. Takie rozwiązanie  stosuje do swoich silników japońska stocznia Mitsubishi w Nagasaki. Założenia określały moc cylindrową silnika normalnie ładowanego na 400 KM, przy 165 obr/min, a doładowanego 500 KM przy tej samej prędkości obrotowej. Dla założonych mocy przyjęto bardzo ostrożne średnie ciśnienia użyteczne, a mianowicie dla pracy bez doładowania 5,05 kG/cm2, a z doładowaniem 6,25 kG/cm2.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies