Strona Główna » Hyundai » Części Hyundai D4BB

Części silnikowe Hyundai D4BB

Oferujemy wszystkie części zamienne do silnika Hyundai D4BB z wózków widłowych Diesel.

Silnik Hyundai D4BB można spotkać w maszynach: Hyundai D4BB części zamienne silnika

  • Wózek widłowy HC30
  • Wózek widłowy HD30

Na stanie naszego magazynu posiadamy takie części jak: pierścienie tłokowe, panewki korbowodowe i główne wału korbowego, głowica, blok silnika, pompa paliwa, pompa wody, tłoki, uszczelniacze wału/ simeringi i uszczelki, tuleje, świeca żarowe, pompa wtryskowa, wtryskiwacze, końcówki wtrysków i wiele innych itp.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silnika Hyundai D4BB - z wózków widłowych.

W naszej ofercie posiadamy części nowe, zamienniki oraz używane elementy regenerowane. 

Wszystkie części zamienne silnika Hyundai D4BB dostępne od ręki, z naszego magazynu.

Hyundai wózek widłowy części silnikowe

Czy wiesz że...

Sposoby ułatwiające samozapłon, oddziałujące na fizyczne i chemiczne opóźnienie zapłonu, to: zwiększenie stopnia sprężania, zastosowanie gorących wkładek w komorze spalania, aktywizacja reakcji przed płomieniowych poprzez dostarczanie do cylindra części dawki paliwa (bezpośrednio lub za pośrednictwem przewodu wlotowego), zastosowanie -najogólniej biorąc zasady uwarstwienia ładunku lub dwu-stopniowego spalania, wtryskiwanie podgrzewanego i częściowo zmieszanego z powietrzem paliwa (pompowtryskiwacza, np. firmy Cummins), opóźnienie wtrysku (zapłonu w silnikach o ZI).

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 
copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies