Strona Główna » Cięcie laserem usługi

Usługi cięcia laserem blach i profili

Oferujemy profesjonalne usługi cięcia laserem światłowodowym 6KW blach, rur i profili stalowych. Tniemy zarówno blachy cienkie (poniżej 1mm), jak również blachy grube (powyżej 20mm). 

Cięcie laserem blach Bielsko-Biała Śląsk

Specjalizujemy się w cięciu dużych profili stalowych takich jak 80x120 mm oraz 100x100mm, jak również profili o mniejszym przekroju.

 

Zadzwoń lub napisz:

Jacek: +48 696-614-040

Mateusz: +48 787-095-850

produkcja@befard.pl

 

Pracujemy wyłącznie na najnowocześniejszych laserach światłowodowych (Laser Fiber), co umożliwia na zapewnienie jednocześnie bardzo wysokiej wydajności pracy, jak i jej jakości.

Oprócz wycinania blach i profili oferujemy również pełną gamę usług obróbki stali, m.in. gięcie na prasach hydraulicznych CNC, spawania – zarówno zrobotyzowane, jak i ręczne, śrutowanie stali, lakierowanie proszkowe, jak i pełną obróbkę skrawaniem CNC (centra obróbcze, tokarki, frezarki, elektrodrążąrki drutowe).

Świadczymy również usługi konstruktorskie i obliczeniowe oraz skanowanie 3D. Posiadamy własną kadrę inżynierską pracująca zarówno w środowisku CAD/CAM (np. SolidWorks i in.), jak również obliczenia wytrzymałościowe typu MES (FEM) na programach takich jak ANSYS czy MIDAS NFX.

Cięcie Laserem Śląsk, Małopolska

Oferujemy cięcie laserem głównie dla klientów ze Śląska i Małopolski – Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Kraków, Chrzanów, Oświęcim, Skawina, Andrychów, Wadowice. Jednakże przyjmujemy zamówienia z całej Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii.

Laser do cięcia profili usługi


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies