Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT C1.1, C1.3 » Cewka gaszenia CATERPILLAR CAT C1.3

Cewka gaszenia CATERPILLAR CAT C1.3

Elektromagnes gaszenia CATERPILLAR CAT C1.3, który znalazł zastosowanie w agregatach prądotwórczych i małych maszynach budowlanych, ogrodniczych i rolniczych.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Silniki Caterpillar C1.3 możemy spotkać w takich maszynach jak:

  •   Caterpillar CAT CB14
  •   Caterpillar CB14XW

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.

 

Czy wiesz że…

Pary benzyny atakują drogi oddechowe, powodują bóle głowy, ociężałość i ogólne osłabienie. Benzyna etylowana, tzw. etylina, zawierająca czteroetylek ołowiu, ma własności silnie trujące i może wywołać ciężkie zatrucie zarówno wskutek wdychania jej par, jak też przez działanie na naskórek. Wszyscy pracownicy na podłogę, urządzenia i odzież.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies