Strona Główna » Carrier » Carrier VECTOR części

Części do silnika agregatu Carrier Vector

Dostępne od ręki części zamienne do silników przemysłowych używanych w agregatach chłodzących marki Carrier Vector.

Posiadamy szeroką gamę części zamiennych do silników koncernu Kubota używanych agregatach chłodzących na samochody ciężarowe. Oferujemy części oryginalne, zamienniki w przystępnej cenie oraz części regenerowane.

U nas zaopatrzysz się w wszystkie elementy składowe jak i materiały eksploatacyjne do silników Kuboty stosowanych w agregatach Carriera oraz pozostałych jednostkach napędowych innych producentów. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oraz stacjonarną. Zakupione u nas części zamienne oraz usługi przez nas wykonywane są objęte gwarancją.

W naszym warsztacie gdzie specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju naprawach, remontach, regeneracjach silników przemysłowych szybko uporamy się z usterką zaistniałą w Twoim silniku.

Posiadamy na stanie bardzo dużą ilość silników regenerowanych rożnych producentów. Dostarcz nam swój uszkodzony wymontowany silnik a bezpłatnie wycenimy koszt naprawy i wskażemy wadliwe elementy oraz przygotujemy lepszą ofertę wymiany silnika uszkodzonego na egzemplarz sprawny regenerowany.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies