Strona Główna » Carrier » Carrier SUPRA cześci

Części do silnika agregatu Carrier Supra

Dostępne od ręki części zamienne do silników używanych w agregatach chłodzących marki Carrier Supra, Carrier Supra 750, Carrier Supra 822, Carrier Supra 844, Carrier Supra 850, Carrier Supra 848 DB.

Posiadamy szeroką gamę części zamiennych do silników Kubota używanych w powyższych agregatach. U nas zakupisz zarówno części oryginalne jak i zamienniki bardzo wysokiej jakości.

Od podstawowych elementów silnika po wszystkie materiały eksploatacyjne do silników stosowanych w pozostałych jednostkach napędowych innych producentów silników przemysłowych. Prowadzimy sprzedaż części zamiennych wysyłkowo oraz stacjonarnie.

Posiadamy własny warsztat gdzie szybko naprawisz usterki zarówno w swoim Carrierze jak i każdym innym silniku przemysłowym. Oferujemy również remonty kapitalne oraz regeneracje silników pracujących nie tylko w urządzeniach Carier Supra. Specjalizujemy się również w sprzedaży  sprawnych silników regenerowanych rożnych marek. Dostarcz nam swój uszkodzony wymontowany silnik a bezpłatnie wycenimy koszt naprawy.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies