Strona Główna » Carrier » Carrier OPTIMA części

Części do silnika agregatu Carrier Optima

Dostępne od ręki części zamienne do silników przemysłowych używanych w agregatach chłodzących marki Carrier Optima.

Posiadamy szeroką gamę części zamiennych do silników Kubota używanych w powyższych agregatach. Oferujemy części oryginalne oraz zamienniki w przystępnej cenie.

U nas zaopatrzysz się w wszystkie materiały eksploatacyjne do silników Kuboty stosowanych w agregatach Carriera oraz pozostałych jednostkach napędowych innych producentów. Prowadzimy sprzedaż wysyłkowo oraz stacjonarnie. Części u nas zakupione oraz usługi przez nas wykonywane sa objęte gwarancją.

Posiadamy własny warsztat gdzie szybko uporamy się usterką Twojego silnika Kubota ,ale i każdym innym silniku przemysłowym niemalże każdego producenta. Przeprowadzamy także fachowe remonty oraz regeneracje silników. Specjalizujemy się również w sprzedaży objęctych gwarancją,  sprawnych silników regenerowanych rożnych marek. Dostarcz nam swój uszkodzony wymontowany silnik a bezpłatnie wycenimy koszt naprawy i wskażemy wadliwe elementy.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies