Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT C1.1, C1.3 » Blok silnika CATERPILLAR CAT C1.3

CATERPILLAR CAT C1.3 blok silnika

W ofercie blok silnika CATERPILLAR CAT C1.3, który znalazł zastosowanie w w agregatach prądotwórczych i małych maszynach budowlanych, ogrodniczych i rolniczych.

Silniki Caterpillar C1.3 możemy spotkać w takich maszynach jak:

  •   Caterpillar CAT CB14
  •   Caterpillar CB14XW

Oprócz bloku silnika CATERPILLAR CAT C1.3 oferujemy także inne części np.: tuleje, termostaty, głowice, panewki, korbowody, pompy paliwa, tłoki, itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Znaczne rozpowszechnienie wszelkiego rodzaju samochodów i wynikająca stąd duża liczba garaży i warsztatów naprawczych zmusza do ustalenia pewnych zasad bezpieczeństwa w tych pomieszczeniach w celu zabezpieczenia pracowników przed wypadkami, a sprzętu samochodowego przed zniszczeniem.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies